top of page

N, 19. sept

|

Tartu

Noor(elt) ettevõtja(ks)!? arenguakadeemia

Oled sa pikalt mõelnud ettevõtlusega alustamise peale, kuid takistuseks on senimaani olnud teadmised, julgus, õiged inimesed ja ettevõtmine? Kui jah, siis oled õiges kohas!

Tickets are not on sale
See other events
Noor(elt) ettevõtja(ks)!? arenguakadeemia
Noor(elt) ettevõtja(ks)!? arenguakadeemia

Aeg ja koht

19. sept 2024, 09:00 – 17:00

Tartu, Riia 2, 51004 Tartu, Estonia

Kirjeldus

Hei, 18-26 aastane ettevõtliku hingega noor! 🤩

🤔  Oled sa pikalt mõelnud ettevõtlusega alustamise peale, kuid takistuseks on senimaani olnud teadmised, julgus, õiged inimesed ja ettevõtmine? Või oled juba ettevõtlusmaastikul kogemusi kogunud ja otsid uut energiat, tutvusi ning teadmisi? 📷 Siis on see pakkumine just sulle!

❗️ 19. septembril toimub Tartus VSpa konverentsikeskuses üks tihe akadeemiapäev, kus läbid kvaliteetse ja üksikasjaliku programmi.

See algab ettevõtja mindset'i loomisega, liigub läbi erinevate verstapostide ühe ettevõtte kasvuloos ning kulmineerub päriselt tegutsemisega oma unistuste saavutamise teekonnal.

Päeva lõpuks saad valida endale mentori, kes aitab sind edasisel protsessil sujuvas tempos ja vajadusel suunab õigele rajale. Mentoritega toimub ka jätkukohtumine oktoobri keskpaigas.

Registreerimine on juba avatud https://forms.gle/aqg31wMxy3H4irTt8

❗️Osalejale on kohustuslik: - osaleda 19. septembril terve päeva akadeemial Tartus - osaleda mentorkohtumisel oktoobri keskpaigas Tartus - kommunikeerida oma edenemist korraldajale ja mentoritele

😉 Soovituslik on: - osaleda 19. septembri õhtul networking üritusel Tartus - jagada oma kogemust sotsiaalmeedias - liituda JCI Tartu (või mõne muu JCI Estonia koja)

Ära lase võimalust mööda - tule ja saa ettevõtjaks!

Arenguakadeemia toimub JCI Balti rahvusvahelise ärikonverents "Borderless" paralleelprogrammina ja seda korraldavad JCI Tartu Ettevõtlike Noorte Koda koostöös MTÜ-ga Eluks Valmis.

Kandideeri siin KOHE, sest kohtade arv on piiratud!

Facebooki Event: https://fb.me/e/1Zyazapxa

Jaga sotsiaalmeedias

bottom of page