top of page

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis see MTÜ Eluks Valmis ikkagi on ja mida teeb?

MTÜ Eluks valmis missioon on tõsta noorte edukust ja iseseisvust. Usume, et varajases täiskasvanueas tunnevad paljud noored end üsna eksinuna ja pärismaailma probleemidega kuhjatuna. Just seda probleemi tahame me lahendada - valmistada noored paremini eluks ette, et nad saaksid keskenduda õppimisele, karjääri ehitamisele jm edu tagavatele tegevustele. Kui me ei pea nuputama mikroprobleemidele lahendusi, kuna need on lihtsalt ja selgesõnaliselt meie eest lahendatud, oleme elus kiiremini seal, kuhu tahame pürgida.

Eluks valmis on loodud, et toetada noorte edukust läbi iseseisvuse suurendamise õpetades päriselus vajalikke teadmisi ja oskusi.

Mida te siis täpsemalt igapäevaselt teete?

Meie tegevus jaotub peamiselt kolme suunda - sotsiaalmeedia sisuloome, webinarid/koolitused noortele, ainekava haridusasutustele. Soovitame kõigil noortel jälgida eluks valmis sotsiaalmeedia kontosid Instagramis ja TikTokis, kus me jagame väga palju lihtsaid nippe ja teadmisi, mida koolis ei õpetatud aga mida kõik võiksid teada.

 

Lisaks korraldame noortele webinare ja koolitusi, et need praktilised teadmised jõuaksid neile sobival ajal ja kohas. 

 

Ning selleks, et need praktilised teadmised jõuaks noorteni ka koolis, oleme koolidele loonud väga põhjaliku valikaine töökava, mis sisaldab terve õppeaasta jagu eluks valmis valikaine materjale õpetajale.

Kellele see on mõeldud?

Meie materjalid on saadaval kõigile, aga kuna paljud noored kolivad kas 9. või 12. klassis kas vanematest elama, teise linna või riiki, oleme just 9.-12. klassi õpilastele suurema osa oma tegevusest suunanud. 

bottom of page