top of page
Eluks Valmis koolitus

Karjäärikoolitus annab aluspõhja selleks, et luua noortele hea baas enda oskuste ja kogemuste rakendamiseks karjääris. See aitab neil mõista oma tugevusi ja nõrkusi, leida huvipakkuvaid karjäärivalikuid ning arendada vajalikke oskusi.

põhikooli ja gümnaasiumi õpilased

Kuidas leida töö, mis teeb õnnelikuks?

Koolitus ei ole aga ainult teoreetiline teadmiste jagamine. See on ka eluline õpikogemus, mis aitab noortel mõista, et karjäär ei pruugi olla alati sirgejooneline. Kogemuste jagamine aitab noortel olla avatud uutele võimalustele ja mitte karta teha karjääris muudatusi, kui see on vajalik.

KOOLITAJAST

Olen Maris Praats. Mind võib pidada parajaks hunt kriimsilmaks, kellel kogemustetvarus on väga eriilmelisi kogemusi ja elamusi. Olen 23. aastane energiline noor, kellele meeldib erinevaid asju katsetada ning leida just need, mis mu tõeliselt särama panevad.  Minu enda karjäär on olnud täis üllatusi ja pöördeid. Algselt tahtsin saada näitlejaks, kuid seejärel asusin õppima Sisekaitseakadeemias. Hetkel töötan hoopiski meediavaldkonnas. Soovin inspireerida noori, et alati on igast olukorrast väljapääs ning takistused on selleks, et neid ületada.

Eluks Valmis koolitaja

KOOLITUSE HIND

90min - 250€ 

 

Käibemaksu ei lisandu.

TELLI
KOOLITUS

Aitäh, et toetad noorte arengut!

bottom of page