top of page

Kuidas valmistuda lõpuaktuseks: kolm praktilist soovitust koolilõpetajale

Updated: Nov 23, 2023

Lõpuaktus on pikk ja kauaoodatud sündmus, mis tähistab meie kooliaja lõppu ja uut algust. See on hetk, kus tõmmatakse joon alla pühendunud õpingutele ning avatakse uksed uutele väljakutsetele ja võimalustele. Selleks, et lõpuaktus kulgeks sujuvalt ja meeldejäävalt, on oluline korralikult ette valmistuda.

Eluks Valmis blogi - praktilised soovitused koolilõpetajale

.

Vali sobiv riietus ja jalanõud:

Üks olulisemaid aspekte lõpuaktusele valmistumisel on sobiva riietuse ja jalanõude valik. Nende valikul lähtu eelkõige sellest, et tunneksid end enesekindlalt ja mugavalt ning mis sobiks ka aktuse pidulikkusega.

Hoolitse oma välimuse eest:

Lõpuaktusel soovime näha välja oma parimad. Seepärast on oluline hoolitseda oma välimuse eest. Mõni päev enne aktust külasta juuksurit või korraldada kodune spaasessioon. Veendu, et küüned oleksid hooldatud ning ära unusta teha viimase hetke korrektuure oma soengule ja meigile.

Ära unusta vedelikku:

Lõpuaktused toimuvad tavaliselt siseruumides ja jäävad enamasti suvisesse palavasse aega. Kindlasti joo enne aktust piisavalt vett ning võimalusel võta veepudel ka endaga aktusele kaasa (või näiteks vii see enda istekoha juurde enne aktuse algust).

Soovime Eluks Valmis tiimi poolt kõikidele koolilõpetajatele ilusaid ja meeldejäävaid hetki oma lõpupäevalt. Olete teinud ära suure töö - nautige seda päeva nii palju kui võimalik!0 comments
bottom of page