top of page

R, 29. märts

|

Zoom

Webinar "Mida teha kui sa ei tea, mida oma eluga (edasi) teha?"

Kas tunned end eksinud ja lootusetuna kui mõtled, et pead kohe-kohe langetama valiku edasise õpiteekonna kohta? Ole mureta! See webinar lahendab kõik su küsimused!

Registration is closed
See other events
Webinar "Mida teha kui sa ei tea, mida oma eluga (edasi) teha?"
Webinar "Mida teha kui sa ei tea, mida oma eluga (edasi) teha?"

Aeg ja koht

29. märts 2024, 13:00 – 14:30

Zoom

Kirjeldus

Veebikoolituse jooksul läbime 4-sammulise strateegia, mis on spetsiaalselt koolitaja poolt välja töötatud, et aidata noorel paika panna oma elu siht, kui ta ei tea, mida ta soovib teha, saavutada ja/või milles ta hea on. See koolitus sobib eriti hästi just neile, kes hakkavad kooli lõpetama ja peavad langetama valiku oma edasise (õpi)teekonna kohta.

Seega, kui sa oled abiturient või 9. klassi õpilane, on see koolitus täpselt õigel ajal sinuni jõudnud. Kuid miks mitte ei võiks seda mõtteprotsessi alustada juba varem!

Mitte kunagi pole halb aeg oma elu-unistuste mõtestamiseks!

Koolitajast: Eva Maria on maailma suurima noorteorganisatsiooni JCI maailmameister avalikus esinemises. Tema algatusel sündis Eluks Valmis projekt, mis just tema käe all on tänaseks saavutanud mitmeid tunnustusi ning muutnud paljude noorte elusid. Ta on iseloomult overachiever ning organiseeritud suurte eesmärkidega noor. Olles vaid 22-aastane on ta tänu heale ajaplaneerimisoskusele ja eesmärgistamisele saavutanud rohkem kui nii mõnigi temast kaks korda vanem inimene.

Piletid

  • TASUTA pääse

    0,00 €
  • TOETAJA pilet 🤩

    Kui sul on võimalus meid väikse rahalise panuega toetada, et saasime ka edaspidi tasuta üritusi korraldada, saad endale sobiva summa eest toataja pileti osta.

    Pay what you want
    +Service fee

Total

0,00 €

Jaga sotsiaalmeedias

bottom of page